Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Jawor
Przyszedł na przesłuchanie, a był poszukiwany listem gończym

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Niemałe zaskoczenie malowało się na twarzy 48-latka, który po przesłuchaniu w kamiennogórskiej prokuraturze, zamiast udać się do domu, został zatrzymany przez policjantów i trafił do aresztu.

We czwartek (27.05.2021 r.) około godz. 13.00 jaworscy kryminalni uzyskali informację, że 48-letni mieszkaniec tego powiatu, który poszukiwany jest listem gończym do odbycia kary więzienia za popełnione w przeszłości przestępstwa kryminalne, przebywa aktualnie pod budynkiem Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze.

W związku z powyższym, funkcjonariusze skontaktowali się z tamtejszymi policjantami, którzy udali się we wskazane miejsce. Jak się okazało, poszukiwany mężczyzna wraz ze swoim adwokatem stawił się w prokuraturze na przesłuchanie. Niestety zamiast po wykonanych czynnościach wrócić do domu, został zatrzymany przez mundurowych z Kamiennej Góry, a następnie trafił do aresztu.

Jak się bowiem okazało, mieszkaniec gminy Bolków był poszukiwany przez kamiennogórski sąd oraz tamtejszą prokuraturę w związku z popełnionymi w przeszłości przestępstwami narkotykowymi oraz oszustwem.

Jak „grom z jasnego nieba” spadło na 48-latka zatrzymanie go przez funkcjonariuszy Policji. Na twarzy mężczyzny malowało się bowiem niemałe zaskoczenie, gdy dowiedział się, że najbliższe 2 lata i 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.


polo © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Poniedziałek 3 października 2022
Imieniny
Bogumiła, Gerarda, Józefy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl