Zajęcia przeprowadzone zostaną w dwóch budynkach - przy ul. Mickiewicza i Rataja, aby w pełni wykorzystać pracownie, jakimi dysponuje MCK.
II TYDZIEŃ WAKACJI: 1.07-5.07.2019r
|
||||
1. |
Robert Tracz |
Warsztaty ceramiczne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 13 |
2. |
Janusz Narajewski |
Warsztaty taneczne |
12.00-15.00
|
Mickiewicza3, sala nr 15 |
3. |
Agata Fedczyszyn |
Warsztaty kreatywne |
12.00-15.00
|
Mickiewicza3, sala nr 13 |
4. |
Anna Czerska |
Warsztaty wokalne |
11.00-14.00
|
Mickiewicza3, sala nr 35 |
III TYDZIEŃ WAKACJI: 8.07-12.07.2019r
|
||||
1. |
Elżbieta Kowalska |
Warsztaty plastyczne |
11.00-14.00
|
Rataja 24,sala nr 24 |
2. |
Danuta Szafrańska |
Wakacje z książką-zajęcia czytelnicze dla najmłodszych
|
12.00-15.00
|
Rataja 24,sala nr 18 |
3. |
Agata Fedczyszyn |
Warsztaty kreatywne |
12.00-15.00
|
Mickiewicza3, sala nr 13
|
IV TYDZIEŃ WAKACJI: 15.07-19.07.2019r
|
||||
1. |
Patrycja Kamola |
Warsztaty wokalne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 35 |
2. |
Elżbieta Kowalska |
Warsztaty plastyczne |
11.00-14.00
|
Rataja 24,sala nr 24 |
3. |
Danuta Szafrańska |
Wakacje z książką-zajęcia czytelnicze dla najmłodszych |
12.00-15.00
|
Rataja 24,sala nr 18 |
V TYDZIEŃ WAKACJI: 22.07-26.07.2019r
|
||||
1. |
Rafał Owczarek |
Warsztaty ceramiczne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 13 |
2. |
Marta Jarosińska |
Warsztaty kreatywne |
11.00-14.00
|
Mickiewicza3, sala nr 14 |
3. |
Edyta Radzimska |
Warsztaty teatralne |
12.00-15.00
|
Mickiewicza3, sala nr 23 |
VI TYDZIEŃ WAKACJI: 29.07-2.08.2019r
|
||||
1. |
Marta Jarosińska |
Warsztaty kreatywne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 13 |
2. |
Rafał Owczarek |
Warsztaty ceramiczne
|
10.00-13.00 |
Mickiewicza3, sala nr 13 |
3. |
Ada Pankowska-Michalczyk |
Warsztaty taneczne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 15 |
4. |
Mirosława Lickiewicz |
Warsztaty plastyczne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 14 |
5. |
Edyta Radzimska |
Warsztaty teatralne |
12.00-15.00
|
Mickiewicza3, sala nr 23 |
VII TYDZIEŃ WAKACJI: 5.08-9.08.2019r
|
||||
1. |
Ewelina Dąbrowska |
Warsztaty językowe-j.angielski |
13.00-15.00
|
Rataja 24,sala nr 26 |
2. |
Danuta Sut-Kurykowska |
Warsztaty językowe-j.francuski |
10.00-13.00
|
Rataja 24,sala nr 26 |
3. |
Ada Pankowska-Michalczyk |
Warsztaty taneczne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 15 |
4. |
Mirosława Lickiewicz |
Warsztaty plastyczne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 14 |
5. |
Bogusław Dolata |
Tenis stołowy |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 20 |
VIII TYDZIEŃ WAKACJI: 12.08-16.08.2019r
|
||||
1. |
Joanna Górecka |
Warsztaty plastyczne |
10.00-13.00
|
Rataja 24,sala nr 24
|
2. |
Jolanta Trawnik |
Warsztaty muzyczne |
10.00-13.00
|
Rataja 24,sala nr 20 |
3. |
Bogusława Cybulak |
Warsztaty teatralne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 23 |
4. |
Piotr Krupa |
Wakacje z szachami |
12.00-15.00
|
Rataja 24,sala nr 27 |
IX TYDZIEŃ WAKACJI: 19.08-23.08.2019r
|
||||
1. |
Joanna Górecka |
Warsztaty plastyczne |
10.00-13.00
|
Rataja 24,sala nr 24 |
2. |
Jolanta Trawnik |
Warsztaty muzyczne |
10.00-13.00
|
Rataja 24,sala nr 20 |
3. |
Bogusława Cybulak |
Warsztaty teatralne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 23 |
4. |
Włodzimierz Rozbicki |
Warsztaty modelarskie |
10.00-13.00
|
Rataja 24,sala nr 1 |
5. |
Beata Klimecka |
Warsztaty taneczne Hi-Hop |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 15 |
6. |
Piotr Krupa |
Wakacje z szachami |
12.00-15.00
|
Rataja 24,sala nr 27 |
X TYDZIEŃ WAKACJI: 26.08-30.08.2019r
|
||||
1. |
Beata Klimecka |
Warsztaty taneczne Hi-Hop |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 15 |
2. |
Franciszek Wilk |
Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019 |
g.11.00-14.00
|
Rataja 24,sala nr 27 |
3. |
Piotr Krupa |
Wakacyjny Turniej szachowy 28.08.2019 |
g.11.00-14.00
|
Rataja 24,sala nr 27 |
4. |
Robert Tracz |
Warsztaty ceramiczne |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 13 |
5. |
Joanna Górecka |
Warsztaty plastyczne |
10.00-13.00
|
Rataja 24,sala nr 24 |
6. |
Anna Rodak |
Warsztaty batikowe |
10.00-13.00
|
Mickiewicza3, sala nr 14 |